banner93
banner94
banner95
banner88
banner89
İLGİNÇ HABERLER:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
2014  YILI VE SONRASI İÇİN ŞOK KEHANETLER!
16 yaşındayken bir fırtına sırasında yıldırım çarpması sonucu görme yeteneğini kaybeden Baba Vanga, bu tarihten sonra Orta Çağın ünlü kahini Nostradamus gibi, sonradan gerçek olan kehanetlerde bulunarak, uluslararası üne kavuştu.

Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanga'nın söylediklerinin büyük bülümü doğru çıktı. Baba Vanga, Bulgaristan'da 1989 yılında devrilen eski komünist diktatör Todor Jivkov dahil çok sayıda devlet adamını kehanetleri ile etkiledi.
İkinci dünya savaşı sırasında Nazi lideri Adolf Hitler tarafından bizzat ziyaret edilen, Rus gizli servisi KGB'nin bile tavsiyeler aldığı Baba Vanga, 1996 yılında 84 yaşında hayata veda etti.

Baba Vanga'nın ölümünden önce kayıtlara geçirilen kehanetlerine göre gelecekte insanoğlunu zor günler bekliyor. Kanserin dalga dalga yayılmasından komünizmin dönüşüne kadar birçok konuda öngörüde bulunan Baba Vanga, kıyametin kopmasından korkanlara da iyi haberler veriyor. Çünkü Baba Vanga'ya göre, dünyanın sonu 3797 yılında gelecek. Baba Vanga'nın gelecek ile ilgili kayıtlara geçmiş bazı kehanetleri ise şöyle:  

VANGA NİNE'nin 2014 ve Sonrası İçin Şok Kehanetler için tıklayınız!...
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
iskender ozogan 5 ay önce

Enteresan, belki gozler gormeyince cenabi Allah 3.gozunu aciyor.

CHP, Cumhurbaşkanlığı için kararını verdi!
Kemal Kılıçdaroğlu dünkü Parti Meclisi'nin ardından bugün de milletvekilleriyle biraraya geldi. CHP, Cumhurbaşkanlığı...

Haberi Oku