DÜZCE Haberleri Tümü

AK Parti Basın Mensupları İle İftarda Bir Araya Geldi

AK Parti Düzce İl Başkanlığı Düzce’de görev ve yayın yapan basın mensuplarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından basın mensuplarına iftar yemeği verdi. AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından...

AK Parti Düzce İl Başkanlığı Düzce’de görev ve yayın yapan basın mensuplarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.
AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından basın mensuplarına iftar yemeği verdi. AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından verilen iftar yemeğine Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları katıldı. İftar yemeği sonrasında basın mensuplarına yemeğe iştirak ettikleri için teşekkür eden AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “Basınımız bizim için her zaman değerlidir çünkü bizim toplumla olan köprümüz olmuşlardır. Düzce’mize hizmet etmek için hep birlikte çalışıyoruz. Biz hizmeti getirmek için 3 milletvekilimiz ile çalışırken basın mensuplarımız da hizmetlerimizi milletimize aktarmamızda bize yardımcı oluyor. Bu yüzden iftarımıza katılan katılmayan tüm basın mensuplarımıza teşekkür ediyor, şimdiden Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramlarını tebrik ediyorum” dedi.
İftar yemeğinden sonra Düzce Milletvekilleri ve AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, basın mensupları ile çay içip sohbet etti.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları