ERZURUM Haberleri Tümü

Uzundere Belediye Başkanı M. Halis Özsoy’dan Kadir Gecesi Ve Bayram Mesajı

Uzundere Belediye Başkanı Halis Özsoy

Erzurum’un Uzundere Belediye Başkanı M.Halis Özsoy yayınladığı mesajla, Kadir Gecesinin ve Ramazan Bayramının hayırlara vesile olması dileğinde bulundu.
Başkan Özsoy mesajında şunları dile getirdi;
“Oruç şehri Erzurum ve belediye başkanlığını yürütmekten onur duyduğum Uzundere başta olmak üzere sonu kurtuluş olan Ramazan ayının içerisinde bulunan bin geceden daha hayırlı olan Kadir Gecesine ulaşmış olan bütün kardeşlerimin Kadir Gecesini kutluyorum.
İnsanlığa ortak bir mesaj olarak gönderilmiş yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in inmeye başladığı, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi, meleklerin fevc yeryüzüne teşrif ettiği bir zaman dilimidir.
Kadir gecesi, günahların af olduğu, duaların kabul olduğu mübarek bir gecedir. Bu gecede ellerimizi semaya açarak birlik ve beraberliğimizin daim olması, huzur ve refah içerisinde yaşamamız, zalimlerin zulmü altında yaşayan Müslüman kardeşlerimizin biran önce yaşadıkları zulümden kurtulmaları, onların da Türkiye’de yaşadığımız gibi huzur ve refah içerisinde yaşamaları için Allah’a dua etmeliyiz.
Bu bağlamda Kadir Gecesi’nde yapılan tüm duaların kabule karin olması dileğiyle, yaşayacağımız Ramazan Bayramının da hayırlı ve mübarek olmasını diliyorum.”

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları