Konya Haberleri Tümü

Başkan Akkaya’dan Belediye Personeline İftar

Konya’nın Akşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Akkaya, düzenlediği bir iftar yemeğinde belediye personeli ile bir araya geldi.Hıdırlık’taki Akşehir Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemeğe AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu,...

Konya’nın Akşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Akkaya, düzenlediği bir iftar yemeğinde belediye personeli ile bir araya geldi.
Hıdırlık’taki Akşehir Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemeğe AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, Belediye Başkanı Salih Akkaya, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs, Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri, memurlar, işçiler ve taşeron işçiler katıldı. İftar yemeği öncesi Akşehir Belediyesi Fasıl Grubu tarafından ilahi ve tasavvuf musikisi dinletisi sunuldu.
Başkan Akkaya yemek öncesi yaptığı konuşmada yemeğe katılan personele teşekkür ederek, “Belediye her zaman ifade ettiğim gibi bir insanın doğumundan ölümüne kadar hayatının her evresinde insana hizmet etmeyi görev edinmiş bir kurumdur. Bu anlamda gerçekten önemli olan bu kurumda tüm arkadaşlarımızın mutlu ve gayretli olmaları, arkadaşlarıyla uyum içerisinde çalışmaları çok önem arz ediyor. Yaptığımız hizmetlerin verimli olması için çok önemli. İnşallah birlik beraberlik içerisinde; Akşehir’imizin güzel insanlarına Nasreddin Hoca’mızın torunlarına güzel hizmetlere devam edeceğiz. Böyle güzel günlerin birlik ve beraberliğimize vesile olmasını diliyorum. Özellikle değerli Milletvekilimiz Mustafa Baloğlu ile değerli eşi ve yavrularına bizleri yalnız bırakmadıkları için ayrıca teşekkür ediyorum. Yaklaşan Kadir gecemizi ve Ramazan bayramınızı tebrik ediyor. İnşallah daha nice bayramlara, kadir gecelerine, hepimizin ailelerimizle birlikte huzur içerisinde erişmesini niyaz ediyorum” diye konuştu.
Yemeğin ardından edilen duadan sonra AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu ve Belediye Başkanı Salih Akkaya yemeğe katılan belediye personeli ile bir süre sohbet etti.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları