Genel Haberleri Tümü

Sıcaklıklar Arttı, Çocuklar Süs Havuzlarına Koştu

Batman’da sıcak havadan bunalan çocuklar, süs havuzuna girerek serinlemeye çalışıyor. Süs havuzlarındaki elektrik aksamına aldırış etmeyen çocuklar, olası faciaya davetiye çıkarıyor.Batman’da son günlerde hava sıcaklığının 40 derecenin...

Batman’da sıcak havadan bunalan çocuklar, süs havuzuna girerek serinlemeye çalışıyor. Süs havuzlarındaki elektrik aksamına aldırış etmeyen çocuklar, olası faciaya davetiye çıkarıyor.
Batman’da son günlerde hava sıcaklığının 40 derecenin üzerinde seyretmesi, vatandaşları bunalttı. Sıcak havalardan kurtulmak isteyen çocuklar ise kendilerini süs havuzlarına attı. Çocuklar, Diyarbakır Caddesi üzerinde bulunan şelaleli süs havuzuna akın etti. Havuzun içindeki elektrik aksamına dikkat etmeden yüzen çocuklar vatandaşların uyarılarını dikkate almadı. Çocukların elektrik akımına kapılma ihtimali olduğuna dikkat çeken vatandaşlar, çocukların süz havuzuna girmemeleri gerektiğini, süs havuzlarına giren bir çok kişinin elektrik akımına kapıldıklarına şahit olduklarını söyledi.
Süs havuzları dışında bir birlerini su hortumuyla ıslatan bazı çocuklar ise son günlerde artan hava sıcaklıklarından bunaldıklarını ve serinlemek için birbirlerini ıslattıklarını kaydetti.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları